Jacek Krawczyk – Kandydat na Prezydenta Miasta Częstochowy

Szanowni Państwo,

Podjąłem decyzję o kandydowaniu na urząd Prezydenta Miasta Częstochowy. To przemyślana i odpowiedzialna decyzja. Uważam, że 12 lat pracy w radzie miasta to bardzo dobre przygotowanie, zwłaszcza, że pełnię swój mandat bardzo aktywnie i solidnie zawsze wspierając mieszkańców.
Zamierzam budować miasto przyjazne dla wszystkich. Chciałbym, aby to było „miasto nowej generacji” i z takim hasłem idę do wyborów.
Jako Prezydent skupię się na nowoczesnej komunikacji publicznej m.in. budowie tramwaju na Parkitkę, budowie nowych dróg – także tych lokalnych, rozwoju terenów zielonych, walce ze SMOGiem, budowie nowych obiektów sportowych, czy też wsparciu dla seniorów i młodzieży.
Informuję Państwa, że od najbliższych dni będzie mnie można spotkać z naszymi kandydatami we wszystkich dzielnicach naszego miasta, gdzie szczegółowo będziemy prezentować nasz program wyborczy dla miasta.
Jestem przekonany, że realizując program Koalicji Obywatelskiej jestem w stanie zmieniać miasto wraz z naszymi radnymi – najlepszymi z najlepszych.

Bardzo dziękuję za obecność tak ważnych osób podczas inauguracji mojej kampanii wyborczej i za wiele dobrych słów jakie dziś otrzymałem od Borys Budka, Monika Rosa i Wojciech Saługa – Marszałek Województwa Śląskiego oraz od mieszkańców naszego miasta. To mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że podjąłem dobrą decyzję i jestem pewny, że z tak silną drużyną Częstochowa może stać się miastem nowej generacji!

Z wyrazami szacunku,
Jacek Krawczyk

Borys Budka – Poseł na Sejm RP

– Dotrzymujemy słowa. Przedstawiamy kandydata najlepszego z najlepszych, 12 lat doświadczenia samorządowego, niesamowita energia, Jacek Krawczyk udowodnił, że potrafi skutecznie rozwiązywać problemy mieszkańców, jest do tego osobą pogodną, osobą otwartą na innych, ale przede wszystkim osobą nowej generacji i właśnie z tym hasłem idziemy w Częstochowie do wyborów, prezentujemy bardzo dobrą drużynę, drużynę koalicji obywatelskiej, platforma nowoczesna wspartą również innymi społecznikami.

Wojciech Saługa – Marszałek Województwa Śląskiego

– Bardzo dobry kandydat na nowe czasy, Częstochowa wymaga korekty, Częstochowa wymaga zmian a pan Jacek Krawczyk prawdziwy pasjonat Częstochowy, co z nim rozmawiam zaraża mnie częstochowskimi sprawami jako marszałka województwa śląskiego. To kandydat blisko ludzi, 12-letni samorządowiec, ale samorządowiec szczególny, to nie jest samorządowiec z plakatu, to nie samorządowiec, który od wyborów do wyborów przypomina społeczeństwu, częstochowianom, że istnieje, ale codziennie mrówczą pracą zabiega o ludzkie sprawy i takich właśnie kandydatów potrzeba, samorząd to ludzie a Jacek Krawczyk to osoba najbliżej ludzi.

#KoalicjaObywatelska #Częstochowa